ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВИ-АНКЕТИ НА ОТРИМАННЯ ПІЛЬГОВИХ КРЕДИТІВ ЗА РАХУНОК КОШТІВ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА

Сумське регіональне управління Держмолодьжитла, повідомляє про наявність коштів для надання молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла,на рахунку регіонального управління в обсязі 970 000 гривень.

Шановні кандидати, які мають намір отримати пільгові кредити для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитлата подали заяви-анкети які зареєстровані за номерами, а саме:

17. Голуб В.І. (першочергове право)

21. Нечитайло Б.М.(першочергове право)

25. Даниленко Є.В.(першочергове право)

47. Денисенко С.С.(першочергове право)

48. Бубенцов О.С.(першочергове право)

53. Ментенко Н.І.(першочергове право)

62. Москалик О.М.(першочергове право)

1. Фесенко С.Г.

2. Арєхова М.М.

3.  Дегтярь О.В.

4. Марченко С.С.

6. Федірко В.В.

7. Безкровний О.М.

8. Удовенко О.А.

9. Кльова М.В.

10. Біловол І.В.

12. Ядута Ю.В.

13. Овчаренко А.О.

14. Тарасенко А.І.

15. Зленко С.В.

18. Прокопенко О.В.

20. Хамінич В.М.

22. Баландина І.С.

23. Сосой А.І.

24. Денисенко В.О.

27. Коваленко Я.С.

28. Зеленський Р.В.

29. Климчук О.О.

30. Лук'янова О.М.

31. Токарєв С.С.

30. Тверезовський В.М.

 

Вам необхідно  протягом 5 робочих днів ОСОБИСТО подати заяву про надання кредиту за рахунок коштів статутного капіталу до Сумського регіонального урпавління Держмолодьжитла.

Крім того повідомляємо, якщо не маєте намір отримати кредиту поточному періоді, Вам необхідно звернутися із відповідною заявою до Сумського регіонального управління Держмолодьжитла. При цьому, реєстраційний номер заяви-анкети для отримання кредиту залишається незмінним, та право на отримання кредиту може реалізуватись у наступному періоді.

Важливо!!!

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання довгостроковогопільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла.