Зміни до порядку надання молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла

  Згідно умов п.1.3 Положення про надання молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла (нова редакція), затвердженого рішенням правління Держмолодьжитла від 24.10.2019р., протокол №116 :

1. Кандидат може двічі відмовитися від участі в програмі (на рік, на квартал) зі збереженням реєстраційного номера заяви у черзі, при поданні такої заяви втретє - він виключається з черги.

2. Якщо кандидат не зявився др регіонального управління у термін згідно оголошення на сайті із заявою та документами на отримання кредиту, Акт про неявку зі збереженням реєстраційного номеру заяви у черзі складається один раз за формою додатку №16 до Положення, друга неявка є підставою для виключення його з черги, про що складається акт за формою 16.1 до Положення.